Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Marta Łysek: Aborcja jest złem!

Aborcja jest złem!

List matki

Nie milkną głosy Polaków, mające skłonić posłów do wprowadzenia prawnej ochrony wszystkich dzieci nienarodzonych. Tym razem List otwarty wystosowała Marta Łysek — dziennikarka, która pół roku temu urodziła dziecko. Szczęśliwa mama zdrowej Joasi jest jedną z wielu kobiet, którym lekarz podejrzewający genetyczne wady płodu sugerował tzw. terminację. W oczach aborcyjnych fanatyków słusznie zaoferował „prosty zabieg”, opłacany pieniędzmi podatników (ok. 1300 zł).

Autorka Listu nie godzi się na takie przedstawianie sprawy. Staje w obronie nie tylko matek i dzieci, ale także całych rodzin, przypominając ustawodawcom, że obowiązujący kompromis oznacza wyrok śmierci dla wielu dzieci oraz nieuniknione konsekwencje zdrowotne dla ich bliskich. Na koniec pisze: Jako matka chcę głośno i wyraźnie powiedzieć: aborcja jest złem. Nie gódźmy się na nie. Nie pozwólmy zabijać naszych dzieci. Czy ustawodawcy wreszcie posłuchają?

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.