Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Podziękowania

Podziękowania

Adrian Sęk

Otrzymałem od Państwa 1317 głosów, co przełożyło się na trzeci najlepszy wynik spośród kandydatów Konfederacji w okręgu Piotrkowskim. Bardzo dziękuję za każdy oddany na mnie głos. Jesteście wspaniali.

Pragnę również bardzo podziękować Organizacji Monarchistów Polskich za wsparcie i publikację na łamach Portalu Legitymistycznego przeprowadzonego ze mną wywiadu.

Czemu do tej pory nie pojawiły się podziękowania na moim głównym profilu FB? Ponieważ System już się zaczął mną interesować. Dowodem jest to, że właśnie w dniu wyborów, 13 października, została nałożona dwudziestoczterogodzinna blokada na moje publiczne konto facebookowe. Co oznaczało, że przez dobę nie mogłem nic publikować, a nawet lajkować. Następnie na oficjalne konto zostały narzucone ograniczenia i publikowane tam posty nie są wyświetlane w aktualnościach. Szczegółowe podziękowania dla sztabu wyborczego i innych wspierających mnie osób napiszę po upływie tych ograniczeń, tj. po 20 października.

Osoby zainteresowane zapraszam do obserwowania mojego profilu.

Ugrupowanie wolnorynkowców, konserwatystów,
narodowców i monarchistów w sejmie

Znamy już oficjalne wyniki – Konfederacja zdobywa 6,81% głosów oddanych w wyborach parlamentarnych. Osiągnięty wynik przekłada się na 11 mandatów poselskich. We wspaniałym stylu dostajemy się do sejmu, to ogromny sukces naszego nowego ugrupowania. W majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego zdobyliśmy 621 tysięcy głosów. Teraz, zaledwie 5 miesięcy później, otrzymaliśmy ponad 1,2 miliona głosów. Wasze wsparcie było nieprawdopodobne i nigdy Wam tego nie zapomnimy. Jesteśmy dla Was i dzięki Wam – nie zawiedziemy.

Podziękowania — Adrian Sęk

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.