Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Apel o wsparcie akcji #PolacySzpitalom

Apel o wsparcie akcji #PolacySzpitalom

Stowarzyszenie Polska Pro

Od marca nasze życie uległo ogromnej zmianie. Zmieniły się również priorytety, najważniejsze stało się zdrowie i bezpieczeństwo nie tylko naszych bliskich, ale wszystkich obywateli. W związku z pandemią koronawirusa w Polsce pragniemy wesprzeć służbę zdrowia, dzięki której mamy szansę uporać się z grożącym nam niebezpieczeństwem. Na głównym froncie w Polsce oraz na Dolnym Śląsku jest Wojewódzki Szpital Specjalistyczny przy ul. Koszarowej we Wrocławiu, który w tej chwili ma największe zapotrzebowanie na wyposażenie i sprzęt medyczny. Wspólnie z innymi organizacjami i przedsiębiorcami zorganizowaliśmy zbiórkę funduszy na zakup artykułów medycznych zgodnie z otrzymaną specyfikacją. Otrzymaliśmy również oficjalną rekomendację szpitala do przeprowadzenia takiej akcji.

W związku z postępującym stanem zagrożenia epidemicznego wywołanego koronawirusem i chorobą COVID-19, zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszystkich Polaków, przedsiębiorców oraz do osób fizycznych mogących udzielić pomocy naszemu szpitalowi, w formie udzielenia wsparcia finansowego, w zakresie zaopatrzenia w niezbędny sprzęt medyczny zabezpieczający Personel Szpitala przed zakażeniem oraz ratujący życie Naszym Pacjentom.

(Wojewódzki Szpital Specjalistyczny przy ul. Koszarowej we Wrocławiu)

Wiemy, jak ważne jest sprawne funkcjonowanie szpitali i zdrowie personelu medycznego. Mieliśmy już wiele dramatycznych przykładów, kiedy epidemia zaczęła obejmować placówki medyczne. Dlatego wspomóżmy teraz lekarzy, pielęgniarki oraz cały personel medyczny, ponieważ to oni walczą z koronawirusem o nas i naszą normalność, której wszystkim brakuje.

Środki można wpłacać poprzez zrzutkę lub bezpośrednio na konto Kancelarii Adwokackiej mecenasa Sławomira Wojciulewicza, mBank: 77 1140 2004 0000 3902 7989 1357. Koordynatorem zbiórki jest Mateusz Czabajski, tel. 885 111 112.

Chcielibyśmy również wyrazić szacunek i słowa uznania dla wszystkich przedstawicieli mediów, którzy mimo zagrożenia wykonują swoją pracę, abyśmy mieli na bieżąco dostęp do informacji. Dziękujemy!

#PolacySzpitalom

Profil na Facebooku

Stowarzyszenie Polska Pro

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.