Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Cesarz powrócił do zdrowia

Cesarz powrócił do zdrowia

Niech żyje cesarz!

Jego Cesarska i Królewska Mość cesarz i król Karol II (V) ogłosił, że po trwającej prawie trzy tygodnie kwarantannie otrzymał negatywny wynik testu na obecność koronawirusa SARS-CoV-2. Najjaśniejszy Pan dziękuje wszystkim, którzy przesłali mu życzenia powrotu do zdrowia, a równocześnie informuje, że w poczuciu odpowiedzialności za ograniczanie rozprzestrzeniania się wirusa pozostanie w odosobnieniu w swojej siedzibie: dbając o siebie, dbamy o naszych bliźnich.

Wszystkie austriackie organizacje, na których czele stoi Najjaśniejszy Pan, odwołały wydarzenia zaplanowane na najbliższe dwa miesiące. Dotyczy to również VI Sympozjum Ottona von Habsburga, które miało być poświęcone kwestii wolności.

W tym samym czasie syn cesarza, Jego Cesarska i Królewska Wysokość arcyxiążę Ferdynand, służy w armii austriackiej, gdzie jego zadaniem jest m.in. utrzymanie narodowego łańcucha dostaw żywności.

opracowanie: Adrian Nikiel

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.