Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Dołóż swoją cegiełkę i przekaż 1% Instytutowi Misesa

Dołóż swoją cegiełkę i przekaż 1% Instytutowi Misesa

Instytut Misesa

Edukacja ekonomiczna jest konieczna do budowy bardziej sprawiedliwego i zamożnego społeczeństwa. W jaki sposób możesz przekazać swój 1% podatku?

1) Rozliczając się online za pomocą programu e-pity.

2) Rozliczając się w programie – kliknij tutaj, aby pobrać darmowy program.

3) Niezależnie od formy rozliczenia podając numer KRS: 0000174572, w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego. Twój 1% nie zostanie zmarnowany.

Przeznaczymy go na:

– Upowszechnianie wiedzy ekonomicznej wśród młodzieży – dotrzemy z Lekcjami Ekonomii dla Młodzieży do kolejnych tysięcy uczniów.

– Kształcenie młodego pokolenia polskich ekonomistów – Szkoła Ekonomiczna, Konkurs na esej ekonomiczny czy Seminaria dla zaawansowanych to elementy kompleksowego systemu kształcenia skierowanego do osób, które podstawy mają już opanowane. Chcielibyśmy organizować więcej szkół, konkursów i seminariów.

– Wydawanie po polsku dzieł klasyków i najlepszych prac nowatorskich naukowców (publikacje książkowe) – dzięki dotychczasowej działalności naszego wydawnictwa polski czytelnik ma dostęp do wielu ważnych publikacji z tradycji austriackiej. Dziesiątki książek pozwalających zrozumieć zalety wolnego społeczeństwa wciąż czekają na wydanie i rozpropagowanie.

– Organizowanie wykładów i konferencji Klubów Austriackiej Szkoły Ekonomii – KASE to sieć klubów samokształceniowych pozwalająca dziesiątkom studentów (i nie tylko) rozwijać zainteresowania ekonomiczne.

– Powiększanie zasobów mises.pl o tłumaczenia artykułów, darmowe ebooki i teksty polskich autorów – unikatowy w polskim Internecie zbiór tekstów ekonomicznych może powiększyć się o kolejne intelektualne zasoby.

Przekaż swój 1%: KRS: 0000174572. Zaproś rodzinę i znajomych – razem możemy więcej.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.