Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » „Dzieła i Interpretacje” nr 14

„Dzieła i Interpretacje” nr 14

Wrocławska Fundacja Studentów Historii Sztuki

Zaproszenie dla studentów, doktorantów i absolwentów historii sztuki

Szanowni Państwo,

„Dzieła i Interpretacje” to Rocznik Studentów Historii Sztuki Uniwersytetu Wrocławskiego, który ukazuje drukiem się od 1993 roku. „Dzieła…” powstają we współpracy Wrocławskiej Fundacji Studentów Historii Sztuki i Koła Naukowego Studentów Historii Sztuki UWr z Instytutem Historii Sztuki UWr. Publikacja jest rozsyłana do kilkudziesięciu bibliotek oraz ośrodków akademickich w kraju i za granicą, dzięki czemu stanowi istotne medium wymiany naukowej z wieloma placówkami badawczymi.

W naszym zamierzeniu numer 14. ma być numerem tematycznym poświęconym miastu — w wymiarze urbanistycznym i architektonicznym, ale też miastu i życiu miejskiemu jako tematowi dzieła sztuki, obecnemu w różnych dziedzinach sztuk plastycznych.

Termin nadsyłania artykułów mija 30 kwietnia 2014 roku. Szczegółowe informacje i wymagania edytorskie znajdują się w na stronie: http://wfshs.wordpress.com/dzialania/dziela-i-interpretacje.

Pliki z propozycjami artykułów i pytania prosimy kierować na adres mailowy: dziela.i.interpretacje@gmail.com.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.