Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » X lat wiernego stania przy naszym Panu Jezusie Chrystusie

X lat wiernego stania przy naszym Panu Jezusie Chrystusie

Portal Legitymistyczny

25 czerwca AD 2015 x. Rafał Trytek, duszpasterz środowiska wiernych Tradycji Katolickiej, obchodzi dziesiątą rocznicę przyjęcia święceń kapłańskich.

Naszemu Drogiemu Kapłanowi życzymy Błogosławieństwa Bożego, które niezbędne jest, by móc wytrwać w służbie Bogu i Jego Kościołowi w obliczu tych wszystkich burz i niebezpieczeństw, jakie doświadczyły świat katolicki w ostatnich dziesięcioleciach. Życzymy zdrowia i sił do pracy kapłańskiej, jaką jest pełne gotowości do poświęceń prowadzenie dusz do Boga wąskimi ścieżkami świętości – ratowanie błądzących wśród fałszywych doktryn i opatrywanie poranionych grzechem.

25 czerwca o godz. 7.30 JE x. biskup Gerard Stuyver odprawi Mszę Świętą w intencji Jubilata. Prosimy wszystkich Czytelników Portalu Legitymistycznego o modlitwę za naszego duszpasterza, o codzienne polecanie Go opiece Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski.

Dziękujmy Bogu za ten dar kapłaństwa.

Wierni Tradycji Katolickiej w Polsce

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.