Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Ferie zimowe w Wilanowie

Ferie zimowe w Wilanowie

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie zaprasza do wspólnego spędzenia czasu podczas ferii zimowych. Proponujemy inspirującą podróż do świata historii, sztuki i przyrody. Magiczny wehikuł czasu przeniesie uczestników spotkań muzealnych do otoczonej niezwykłymi ogrodami rezydencji króla Jana III w Wilanowie.

Zapraszamy na spotkania, podczas których uczestnicy razem z  edukatorami będą mogli poznać miejsce, w którym król zażywał odpoczynku, dokąd uciekał od zgiełku miasta, gdzie sadził drzewa, doglądał prac w ogrodzie, czytał, spędzał czas z rodziną i bawił się ze swoimi dziećmi. Warsztaty muzealne to doskonały sposób na twórcze spędzenie czasu.

Podczas ferii zimowych dostępne są wszystkie tematy lekcji i warsztatów muzealnych, na które zapraszamy zorganizowane grupy zarówno ze szkół, jak i instytucji prowadzących zimowe kolonie, półkolonie oraz akcję „Zima w mieście”.

W czasie ferii wciąż działa (aż do 15 marca!) Labirynt Światła, któremu towarzyszą liczne atrakcje w postaci weekendowych warsztatów dla dzieci i dorosłych. Labirynt można odwiedzić indywidualnie, jak również zwiedzać go w grupie z przewodnikiem.

Po zimowym spacerze, czy to w pałacu, czy w parku, zapraszamy na gorącą kawę lub herbatę do Oficyny Kuchennej.

Zachęcamy do wspólnego spędzenia ferii w Wilanowie!

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.