Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Ewa Pluta: Głosowanie na Pałac Królewski we Wrocławiu

Głosowanie na Pałac Królewski we Wrocławiu

Muzeum Miejskie Wrocławia

W związku z nominacją projektu „Remont i Modernizacja Muzeum Miejskiego Wrocławia — etap II” do nagrody w III edycji prestiżowego konkursu „Polska Pięknieje — 7 cudów Funduszy Europejskich” informuję, że na stronie konkursu http://www.polska-pieknieje.eu/ rozpoczęło się głosowanie Pałac Królewski we Wrocławiu. Po raz pierwszy Wrocław bierze udział w tym konkursie.

Glosować można pod linkiem http://www.polska-pieknieje.eu/?id_materialu=19.

Głosy na projekt Muzeum Miejskiego Wrocławia oddawać można do  4 września 2010 r. do godz. 16.25.

Głosuje się poprzez wejście  na umieszczony w kategorii „Obiekt turystyczny” reportaż  poświęcony Muzeum i kliknięcie we flagi umieszczone po prawej stronie.

Pałac Królewski we Wrocławiu

Nagrodą w konkursie jest ogólnopolska akcja promująca Pałac Królewski i Wrocław.

Zapraszamy do głosowania na Wrocław i jego nową atrakcję turystyczną — Pałac Królewski!!!

Ewa Pluta

Autorka jest rzecznikiem prasowym Muzeum Miejskiego Wrocławia.

Od Redakcji: Popieramy promocję Wrocławia i Pałacu Królewskiego, prawdziwej perły wrocławskiego muzealnictwa, ale jako reakcjoniści musimy też zauważyć, iż samo określenie 7 cudów Funduszy Europejskich jest mimowolnym (?) żartem z unijnej, biurokratycznej nowomowy. Kibicując staraniom obecnych włodarzy Pałacu, pozostajemy z nadzieją, iż kiedyś remonty siedzib monarchów na terenie Polski będą finansowane z królewskiego skarbca, a nie z pieniędzy odebranych przez demokratów zagranicznym podatnikom.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.