Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Gratulacje z Hiszpanii, Argentyny i Meksyku dla prof. Jacka Bartyzela

Gratulacje z Hiszpanii, Argentyny i Meksyku dla prof. Jacka Bartyzela

Portal Legitymistyczny

Prof. Jacek Bartyzel, mianowany – jak już donosiliśmy – przez Prezydenta Rzeczypospolitej 22 listopada bieżącego roku profesorem zwyczajnym, otrzymuje gratulacje od przyjaciół i uczonych ze świata hiszpańskiego. Podajemy niżej w tłumaczeniu gratulacje, które nadesłali:

Prof. Miguel Ayuso (Uniwersytet Papieski Comillas w Madrycie):

Gratuluję, Drogi Kolego. Z całego serca.

Prof. Alberto Buela (Kordowa, Argentyna):

Drogi Profesorze Bartyzel: gratuluję tak ważnego mianowania, które wywyższa nie tylko Pana, ale również nas, wszystkich Pańskich przyjaciół.

Lic. Austreberto Martínez Villegas (IMDOSOC, Meksyk; działacz i historyk synarchizmu):

Szczerze i serdecznie gratuluję otrzymanej kilka dni temu nominacji; jest dobrą nowiną wiedzieć, że rząd polski, w odróżnieniu od innych krajów, których kręgi akademickie są zdominowane przez marksizm, rozpoznaje zasługi tych, którzy poświęcają swoje wysiłki zawodowe szerzeniu prawdy historycznej oraz badaniu ruchów i postaci walczących o zachowanie tożsamości chrześcijańskiej swoich narodów.

Proszę przyjąć moje najlepsze życzenia pomyślności we wszystkich planach osobistych, w nadziei, że Pan Nasz Jezus Chrystus i Dziewica Maryja Częstochowska będą nadal oświecać Pańską pracę.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.