Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Gratulacje dla posła-elekta Jarosława Iwaszkiewicza

Gratulacje dla posła-elekta Jarosława Iwaszkiewicza

Portal Legitymistyczny

Z przyjemnością informujemy, że deputowanym do parlamentu europejskiego VIII kadencji został wieloletni działacz Unii Polityki Realnej i współzałożyciel Kongresu Nowej Prawicy, członek władz tej partii, a także członek Organizacji Monarchistów Polskich, pan Jarosław Iwaszkiewicz.

Panu Jarosławowi składamy najserdeczniejsze gratulacje, z nadzieją, że podejmowane przez niego działania dobrze przysłużą się sprawie odzyskania przez Polskę suwerenności. Jak niedawno pisaliśmy: W opozycji do ideologicznej tresury, jakiej podlegają glajchszaltowane narody Unii Europejskiej, odrzucamy każdy – czerwony, brunatny i zielony – socjalizm! Odrzucamy unijny totalitaryzm! Nie wątpimy, że to przesłanie towarzyszyć Panu będzie w parlamencie europejskim.

Robert Jarosław Iwaszkiewicz — urodził się we Wrocławiu w 1962 roku, jest absolwentem Liceum Ogólnokształcącego nr XII we Wrocławiu, tytuł magistra inżyniera budownictwa rolniczego uzyskał na Akademii Rolniczej w 1986 r. W 1987 założył własną działalność gospodarczą, jednocześnie podejmując pracę etatową w Zakładach Chemicznych „Rokita”, gdzie po kilku latach został dyrektorem kompleksu. Obecnie jest właścicielem firmy działającej w branży ochrony zdrowia. Żonaty od 27 lat, żona Małgorzata, lekarz medycyny, dwóch synów: Maciej — inżynier budownictwa, Marcin — maturzysta.

W 2004 roku wstąpił do Unii Polityki Realnej i z ramienia tej partii kandydował w wyborach do Sejmu RP (w latach 2005, 2007, 2011) oraz do Rady Miejskiej Wrocławia (w latach 2006 i 2010). W roku 2010 znalazł się w gronie założycieli nowej partii, która zarejestrowała się w 2011 jako Kongres Nowej Prawicy. W tym samym roku wstąpił do Organizacji Monarchistów Polskich.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.