Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Gratulacje dla Zbigniewa Jarząbka

Gratulacje dla Zbigniewa Jarząbka

Organizacja Monarchistów Polskich

W imieniu Organizacji Monarchistów Polskich serdecznie gratulujemy Panu Zbigniewowi Jarząbkowi objęcia 8 października 2016 roku funkcji III wiceprezesa Kongresu Nowej Prawicy.

Zbigniew Jarząbek jest postacią znaną nie tylko wśród wrocławskiej prawicy, lecz także na Dolnym Śląsku i w całym kraju. To wieloletni działacz polityczny i aktywista społeczny, współzałożyciel Kongresu i twórca Akademii Patriotów, orędownik wolnego rynku i tradycyjnych wartości. Prywatny przedsiębiorca, m.in. twórca figurek i rzeźb, również o tematyce historycznej.

Wspominamy o tym nie bez powodu, bo oczywiście jest on także członkiem naszej formacji: Organizacji Monarchistów Polskich, jedynego w Polsce stowarzyszenia o klarownym profilu legitymistycznym. Raz jeszcze gratulujemy, równocześnie życząc nowemu liderowi KNP owocnej pracy i sterowania okrętem partyjnym tak, by z sukcesami płynął ku Wielkiej Polsce.

Rada Naczelna Organizacji Monarchistów Polskich

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.