Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Grzech — prawem człowieka?

Grzech — prawem człowieka?

Wiadomość ze Sztokholmu

Jej Królewska Wysokość xiężniczka Wiktoria, królewna szwedzka, po raz kolejny potwierdziła, że z entuzjazmem godnym lepszej sprawy wspiera wszystkich, którzy do rangi praw człowieka wynoszą grzechy wołające o pomstę do Nieba – tym razem przyjęła „zaszczytny” tytuł Hetero 2021 roku, nadany jej podczas tzw. gali gejowskiej pisma „QX” jako podziękowanie za zeszłoroczne przemówienie podczas Stockholm Pride Event.

Redaktorzy periodyku zostali zaproszeni do pałacu Haga pod Sztokholmem. W rozmowie z nimi xiężniczka stwierdziła, że w minionym roku pandemia COVID-19 utrudniała w wielu częściach globu działalność na rzecz praw człowieka, dlatego obecnie każdego dnia trzeba pracować na rzecz takiego świata, w którym ulegający grzesznym żądzom zyskają możliwość życia w wolności i bez ucisku, a nawet będą dumni ze swoich słabości. Na razie naprawdę dumna i szczęśliwa z powodu wspaniałej nagrody jest sama królewna, która również serdecznie dziękuje aktywistom walczącym o stworzenie otwartego społeczeństwa.

opracowanie: Adrian Nikiel

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.