Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » II Zimowa Szkoła Ekonomiczna

II Zimowa Szkoła Ekonomiczna

Instytut Misesa

Zapraszamy na drugą edycję Zimowej Szkoły Ekonomicznej Instytutu Misesa, która odbędzie się w dniach 26 lutego — 2 marca 2014 r. w Karpaczu. Głównym celem Szkoły jest przekazanie uczestnikom wiedzy na temat wybranych zagadnień ekonomicznych w sposób metodyczny i kompleksowy. Zimowa Szkoła Ekonomiczna jest skondensowanym kursem ekonomii wolnorynkowej, podanym w ciekawej, wciągającej i inspirującej formie.

Uczestnicy Zimowej Szkoły Ekonomicznej będą mogli przystąpić do nieodpłatnego ustnego egzaminu, który będzie dotyczył zagadnień poruszanych na wykładach od środy do soboty. To doskonała okazja do ugruntowania, a następnie sprawdzenia swojej wiedzy na tematy gospodarcze.

Serdecznie zachęcamy do szybkiej rejestracji, gdyż dysponujemy ograniczoną liczbą miejsc. Koszt uczestnictwa w pięciodniowym programie wynosi 380 zł i obejmuje zakwaterowanie wraz z pełnym wyżywieniem. Aktywni członkowie KASE (potwierdza szef klubu) oraz mecenasi naszego Instytutu mogą liczyć na stały rabat w wysokości 30 zł. W tym roku przewidzieliśmy również zniżkę w takim samym wymiarze dla Pań chętnych wziąć udział w wydarzeniu. Szczegóły promocji oraz pełen program Zimowej Szkoły Ekonomicznej dostępne są na specjalnej stronie poświęconej tegorocznej szkole. Do zobaczenia w Karpaczu!

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.