Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Wielkanoc AD 2021 — życzenia Instytutu Misesa

Wielkanoc AD 2021 — życzenia Instytutu Misesa

Mikołaj Pisarski

Drodzy Przyjaciele,

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy w imieniu całego zespołu Instytutu Misesa pragnę życzyć Wam wszystkiego dobrego i Bożego błogosławieństwa na te święta i cały 2021 rok.

Dla wielu z nas będą to Święta trudne, spędzone w mniejszym niż zwykle gronie, bez fizycznego udziału w Triduum Paschalnym i wciąż naznaczone obawą o zdrowie i życie naszych bliskich. Życzę Wam, abyście pomimo tych trudnych okoliczności nie utracili pogody ducha i nadchodzące dni spędzili w zdrowiu, spokoju i radości.

Radości tym bardziej zasadnej, że wszystko wskazuje na to, że koniec pandemii już blisko. Oczywiście nie jest to zasługą rządowych „tarcz”, nielegalnych obostrzeń i nieefektywnie realizowanych świadczeń w ochronie zdrowia. Wyczekiwany moment pokonania pandemii i powrotu do normalności to tryumf międzynarodowej współpracy, skutecznych działań przedsiębiorców oraz dyscypliny i odpowiedzialności jednostek, o czym na łamach mises.pl pisaliśmy wielokrotnie. Życzę Wam, aby ta „stara” normalność powróciła jak najszybciej, tak żeby jeszcze w tym roku bez strachu móc spotkać się twarzą w twarz z bliskimi i przyjaciółmi.

W imieniu całego zespołu Instytutu Misesa,

Mikołaj Pisarski

Prezes Zarządu Instytutu Misesa

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.