Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Intencje modlitewne za kapłanów Instytutu Rzymskokatolickiego

Intencje modlitewne za kapłanów Instytutu Rzymskokatolickiego

x. Rafał Trytek ICR

Kapłan Instytutu Rzymskokatolickiego w Kanadzie, x. Damian Dutertre, został zmuszony przez policję do przerwania Mszy Świętej. Proszę wszystkich wiernych o modlitwę za nasz apostolat, by mógł trwać i się rozwijać.

Polecam wiernym również modlitwę za świętej pamięci kapłanów: x. Maurycego Raffallego i ojca Pio z Cordoby, kapucyna, a także w intencji powrotu do zdrowia chorych – x. Filipa Guepina i x. Avrila.

Modlitwa św. Teresy od Dzieciątka Jezus o uświęcenie kapłanów

O Jezu, wiekuisty Najwyższy Kapłanie, zachowaj Twoich kapłanów w opiece Twojego Najświętszego Serca, gdzie nikt im nie może zaszkodzić. Zachowaj nieskalanymi ich namaszczone dłonie, które codziennie dotykają Twojego świętego Ciała. Zachowaj czystymi ich wargi, które zraszane są Twoją Najdroższą Krwią. Zachowaj czystymi ich serca naznaczone wspaniałą pieczęcią Twojego Kapłaństwa. Spraw, aby wzrastali w miłości i wierności Tobie, chroń ich przed zepsuciem i skażeniem tego świata. Wraz z mocą przemiany chleba i wina udziel im również mocy przemiany serc. Błogosław ich trudowi, aby wydał obfite owoce. Niech dusze, którym służą, będą ich pociechą tu na ziemi, a także wieczną koroną w życiu przyszłym. Amen.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.