Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Co naprawdę działo się na Marszu Niepodległości

Co naprawdę działo się na Marszu Niepodległości

Janusz Korwin-Mikke

Ogólny opis daję na blogu (przypominam, że blog prowadzę teraz na nowyekran.pl). Jeszcze do tego zresztą wrócę. Oczywiście: mógłbym napsioczyć na organizację — ale: proszę mi wierzyć: nie jest łatwo panować nad 20-tysięcznym tłumem złożonym z członków rozmaitych organizacyj. Nie mając dobrych sposobów przekazywania wiadomości. Biorąc to pod uwagę można przymknąć oko na kilka niedociągnięć - i PT Organizatorom tylko powinszować.

Natomiast to, co zrobiła Policja – to skandal. Takie widocznie otrzymali polecenie: by nie dopuścić do spokojnego odbycia się Marszu i wiecu. Wypróbowanymi za PRLu metodami starano się nie dopuścić, by ludzie przybyli na czas na wiec – a gdy ten się już rozpoczął, Policja usunęła legalnych demonstrantów z legalnego miejsca manifestacji!!!

Drugim zadaniem Policji było niedopuszczenie do starcia między lewakami a nami. Z lewicowego bydełka zostałby polski bigos – więc było to działanie na korzyść lewaków, którzy pod osłoną Policji spokojnie blokowali dojścia i trasy przemarszu. Na szczęście było ich w tym roku bardzo mało.

A ilu było nas? Ja podaję liczbę 28.000 – jednak nie byłem w stanie ocenić liczby tych, którzy nadciągali z innych stron. W samym pochodzie brało udział ok. 10.000 – ale dwa razy tyle, rozproszone lub odcięte przez Policję, dotarło na Plac innymi drogami. Niektórzy podają liczbę 30.000. TVN i „Gazeta Wyborcza” zapewne podadzą, że 1000…

Osobną sprawą są otrzymane z Niemiec posiłki. Na tym clipie: http://www.youtube.com/watch?v=l-PeRCrIuWM widać, że członkowie AntiFy, wracając z obrzucania nas kamieniami, chronią się… gdzie?

A jakże: do siedziby Krytyki Politycznej — lewackiej organizacji, która ich to sprowadziła, osłaniała i dawała instrukcje!

Przypomnijmy, ze Krytyka Polityczna to pupilek władz dzielnicy Śródmieście, od których otrzymała na bardzo korzystnych warunkach siedzibę po luksusowej kawiarni „Nowy Świat”.

Złożymy doniesienie do Prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa…

Bez większych nadziei, że kiwnie ona palcem.

Polecamy Państwa uwadze: Marszu nie można nie wspierać - artykuł p. Rafała A. Ziemkiewicza.

Przywódca polskiej Prawicy na Marszu Niepodległości 2011

Przywódca polskiej Prawicy na Marszu Niepodległości 2011

Przywódca polskiej Prawicy na Marszu Niepodległości 2011

Przywódca polskiej Prawicy na Marszu Niepodległości 2011

Zdjęcia: Jerzy Dąbrowski

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.