Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Totalna mobilizacja

Totalna mobilizacja

Kongres Nowej Prawicy

Kampania wyborcza Kongresu Nowej Prawicy nabiera tempa. Na ulicach Wrocławia dyżurują działacze i sympatycy tej formacji, którzy wytrwale zbierają podpisy niezbędne do zarejestrowania okręgowej listy wyborczej. 13 sierpnia AD 2011 naszych przedstawicieli można było spotkać m.in. na Rondzie Reagana i (po raz kolejny) na ul. Świdnickiej. Wśród nich znaleźli się kandydaci KNP do sejmu, którzy przez kilka godzin przybliżali wyborcom idee wolnościowe.

Cieszy fakt, że poparcia chętnie udzielają panie, które swoimi podpisami zadają kłam twierdzeniom lewaków, iż Prawica dąży do dyskryminacji kobiet.

Akcja wrocławska przybrała też formy niekonwencjonalne, gdyż składających podpisy poparcia Wrocławian do podejścia do stolika zachęcał również piękny, błękitnooki kot rasy Ragdoll. W ten prosty sposób ludzie Prawicy sprowadzili demokrację do właściwych jej rozmiarów, symbolicznie spuszczając zadęcie, które „świętu ludu” nadają doktrynerzy. Felinokampania to strzał w dziesiątkę!

Nieustannie zachęcamy sympatyków autentycznej Prawicy do zaangażowania w działania przedwyborcze. W niedzielę, 14 sierpnia, działacze KNP będą zbierać podpisy na ul. Świdnickiej i Oławskiej (godz. 11-18). Informacje o kolejnych dyżurach naszych kandydatów są publikowane na stronie oddziału wrocławskiego. Każda pomoc jest ważna! Jak bowiem czytamy na stronie głównej Kongresu Nowej Prawicy:

Podpisy, podpisy, podpisy.

Kampania propagandowa rozpoczęta, odbyła się pierwsza konwencja regionalna, ale w tej chwili nie jest najważniejsza propaganda, spotkania, program. Najważniejsze są PODPISY. Rejestracja list może się okazać kluczem do sukcesu wyborczego. Pokażmy, że jesteśmy silni i zarejestrujmy listy w ciągu dwóch tygodni. Druki do zbierania podpisów można pobrać ze strony internetowej http://www.nowaprawica.org.pl/wybory2011/dokumenty/item/listy-poparcia-w-wyborach-2011.

Prosimy o zebranie każdej ilości podpisów i przekazanie do koordynatora okręgowego. Pełną listę koordynatorów okręgowych można znaleźć pod adresem http://www.nowaprawica.org.pl/lista-koordynatorow. Prosimy o kontaktowanie się z tymi koordynatorami i przekazywanie list poparcia.

Szef Sztabu Adam Woch

Ulotka Kongresu Nowej Prawicy
Plakat wyborczy
Zapraszamy do współpracy przy zbieraniu podpisów

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii:

ul. Świdnicka

ul. Świdnicka

ul. Świdnicka

ul. Świdnicka

ul. Świdnicka

ul. Świdnicka

ul. Świdnicka

ul. Świdnicka

ul. Świdnicka

ul. Świdnicka

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.