Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Spoty wyborcze Nowej Prawicy

Spoty wyborcze Nowej Prawicy

Kongres Nowej Prawicy

Demoliberalny reżim próbuje zagłuszyć donośny głos Nowej Prawicy, głos, który wyraża gniew milionów Polaków. Lecz my się nie cofniemy z raz obranej drogi, zatem kolejne manipulacje nie robią już na nas większego wrażenia. Zbliża się dzień, w którym wewnętrzni wrogowie Polski zostaną potraktowani żelazną pięścią.

Komunikat Centrum Prasowego KNP:

W dniu dzisiejszym TVP S.A. zablokowała emisję jednego ze spotów wyborczych Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikke.

Była to relacja z wiecu w Krakowie, na który przybyło około 5 000 naszych sympatyków.

Ponieważ oficjalne media nie poświęciły temu wydarzeniu zbytniej uwagi, postanowiliśmy wyemitować krótką relację w ramach płatnych spotów wyborczych. Niestety, TVP S.A. powołując się na opinię prawników, nie dopuściła spotu do emisji.

Opinii prawników TVP S.A., na podstawie której odrzucono materiał, jeszcze nie otrzymaliśmy, więc trudno nam określić, jakie były konkretne przyczyny.

Zakazany spot znajduje się pod adresem: http://dl.dropbox.com/u/36635939/spot_krakow.mpg. Warto go pobierać i rozpowszechniać.

 

Zachęcamy Państwa do zapoznania także z nagraniem lubelskiego przemówienia przywódcy polskiej Prawicy, pana Janusza Korwin-Mikkego:

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.