Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Ostatni tydzień zbiórki podpisów

Ostatni tydzień zbiórki podpisów

Kongres Nowej Prawicy

20 sierpnia 2011 r. był dla wrocławskich działaczy Kongresu Nowej Prawicy kolejnym dniem intensywnej kampanii wyborczej. Ponownie, jak codziennie w ciągu minionego tygodnia, zbierano podpisy, tym razem na ul. Oławskiej.

Po raz kolejny z przyjemnością dostrzegliśmy, że — wbrew natrętnej lewicowej propagandzie – bardzo chętnie popierają nas panie. Mimo rosnącego zainteresowania naszą ofertą programową kalendarz wyborczy jest bezlitosny. Do 27 sierpnia Nowa Prawica musi zebrać w każdym okręgu ponad 5000 podpisów osób popierających rejestrację list. Dlatego też prosimy wszystkich Sympatyków, aby w ciągu najbliższego tygodnia włączyli się do kampanii i poświęcili czas na pozyskanie jak największego poparcia. Od tego zależy przyszłość Polski. Prosimy wszystkich o zebranie wśród rodziny i znajomych po np. 10-20 podpisów, a następnie o kontakt z najbliższym koordynatorem, któremu należy je oddać. Ogólnopolski wykaz koordynatorów znajdziecie Państwo TUTAJ. Natomiast lista koordynatorów w okręgu wrocławskim (nr 3) dostępna jest także TUTAJ.

Polska może być lepsza!

Ulotka Kongresu Nowej Prawicy
Plakat wyborczy
Zapraszamy do współpracy przy zbieraniu podpisów

ul. Oławska

ul. Oławska

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.