Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Wielka Konwencja Wyborcza Nowej Prawicy we Wrocławiu

Wielka Konwencja Wyborcza Nowej Prawicy we Wrocławiu

Kongres Nowej Prawicy

Po wielu trudach związanych z organizacją tak dużego przedsięwzięcia miło nam zaprezentować Państwu szczegółowy program Wielkiej Konwencji Wyborczej Nowej Prawicy we Wrocławiu. Zapraszamy już 22 września AD 2011.

 

PROGRAM

17:00 Początek konwencji (prowadzący: p. Zdzisław Borkowski).

Miejsce: specjalnie przygotowana scena zlokalizowana tuż obok fontanny przy ul. Oławskiej.

Prezentacja sylwetek oraz krótkie wystąpienia kandydatów startujących z wrocławskiej listy „KW Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikke”. Wystąpienia zaproszonych gości reprezentujących władze naszej partii w regionach.

Punkt kulminacyjny konwencji, czyli wystąpienie Prezesa Kongresu Nowej Prawicy — Pana Janusza Korwin-Mikkego.

19.00 Zakończenie konwencji.

Nazajutrz po wydarzeniu w Hotelu Rezydent (ul. Różyckiego 7) odbędzie się konferencja prasowa z udziałem Pana Janusza Korwin-Mikkego. Początek o godz. 10.00.

Z myślą o mieszkańcach Wrocławia i przybyłych gościach w rejonie ulicy Oławskiej ustawiony zostanie telebim, na którym będzie można śledzić przebieg konwencji. Zwracamy się do wszystkich Państwa, którzy zamierzają wziąć udział w spotkaniu, z prośbą, aby w miarę możliwości przynieść ze sobą flagi państwowe. Pokażmy, że bez względu na przeszkody, jakie stawia przed nami urzędnicza biurokracja czy coraz silniejszy w naszym kraju eurosocjalizm, jesteśmy nierozerwalnie związani z naszą tożsamością narodową, że jesteśmy Polakami, patriotami którym bliskie są idee konserwatywno-liberalne. Niech czwartkowe spotkanie w sercu Wrocławia będzie manifestacją polskości, prawicowości i braku przyzwolenia na eurosocjalizm!

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Wrocławia i Dolnego Śląska!

Głos Wolności nr 4

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.