Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Lekcje Ekonomii dla Młodzieży — ostatnie dni, by zostać prowadzącym

Lekcje Ekonomii dla Młodzieży — ostatnie dni, by zostać prowadzącym

Instytut Misesa

Trwa rekrutacja prowadzących do projektu Lekcje Ekonomii dla Młodzieży, współorganizowanego przez Instytut Misesa. Jest to projekt edukacyjny, który ma na celu zapoznanie uczniów szkół średnich z podstawami ekonomii w duchu austriackiej szkoły ekonomii.

Dla prowadzących uczestnictwo w projekcie LEM to świetna okazja, żeby ugruntować lub rozwinąć swoją wiedzę ekonomiczną oraz zdobyć doświadczenie w prowadzeniu zajęć z uczniami. Podczas szkoleń zostaną zapoznani z procedurami panującymi w projekcie oraz metodologią prowadzenia lekcji zgodnie z przygotowanymi scenariuszami zajęć. Organizatorzy zapewniają wszelkie niezbędne materiały oraz pokrywają wszystkie koszty.

Zachęcamy do dołączenia do projektu LEM. Zapisać się można poprzez formularz rekrutacyjny. Uwaga, rekrutacja kończy się 18 lutego 2018 roku o godz. 23.59. Osoby chcące zostać prowadzącymi, które nie zdążą wypełnić formularza przed tym terminem, powinny niezwłocznie zgłosić się do odpowiedniego koordynatora regionalnego. Listę można znaleźć na stronie projektu.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.