Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Audiobook „Ludzkie działanie” — za darmo

Audiobook „Ludzkie działanie” — za darmo

Mateusz Benedyk

Ofiarność dwustu czterdziestu jeden osób, które przekazały Instytutowi ponad 50 000 zł wsparcia, umożliwiła nam wydanie Ludzkiego działania Ludwika von Misesa w formie audiobooka i udostępnienie go bez opłat polskiej publiczności. Dotychczas Instytut sprzedał około 5000 egzemplarzy książki Misesa (w formie papierowej i elektronicznej). To świetny wynik, jak na książkę naukową, ale wersja audio otwiera perspektywę dotarcia do grona przynajmniej kilka razy większego. Dzięki darczyńcom Mises trafi pod strzechy, do samochodów, autobusów, pociągów i tramwajów.

Idee przedstawione w Ludzkim działaniu są świetnym orężem w walce o wolne społeczeństwo. Wiele osób przyswaja jednak lepiej abstrakcyjne teorie, gdy idee obudowane są opowieścią. Najlepszą opowieścią pomocną w poznaniu myśli Misesa jest bez wątpienia samo życie Ludwika – od narodzin we Lwowie przez edukację w Wiedniu po ucieczkę z Austrii i Europy oraz wydanie dzieła życia w Stanach Zjednoczonych. Dlatego chcemy wydać także biografię Misesa napisaną przez J.G. Hülsmanna i włączyć Was w to dzieło. Teraz możecie sprawić, że słuchający Ludzkiego działania poznają też z bliska jego twórcę. Wesprzyjcie wydanie biografii Misesa, klikając w ten link, a w międzyczasie słuchajcie nagrania Ludzkiego działania, czytanego przez Tomasza Agenckiego. Nie zapomnijcie przesłać też linku do książki znajomym.

Z pozdrowieniami

dyrektor generalny Instytutu Misesa

Mateusz Benedyk

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.