Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Narodziny w Domu Burbonów

Narodziny w Domu Burbonów

Niech żyje xiążę!

27 marca 2023 roku o godz. 10.04 przyszedł na świat drugi syn Ich Królewskich Wysokości xięcia Wilhelma, następcy tronu Luxemburga, i jego żony, xiężnej Stefanii.

Nowonarodzony xiążę otrzyma imię Franciszek Henryk Ludwik Maria Wilhelm. Urodził się w szpitalu położniczym im. wielkiej xiężnej Szarlotty. Waży ponad trzy i pół kilograma i mierzy 53 cm. Xiężna Stefania i jej dziecko są zdrowi i mają się dobrze.

Marszałek dworu poinformował, że nowy członek dynastii zostanie uhonorowany przez 21 salw oddanych na terenie Fetschenhaff. Gratulacje szczęśliwym rodzicom można złożyć, wpisując się do xięgi wyłożonej w wartowni pałacu Jego Królewskiej Wysokości wielkiego xięcia (do 30 marca) lub przesyłając życzenia pocztą na adres pałacu.

Ich Królewskie Wysokości pragnę wesprzeć fundację SOS Wioski Dziecięce Luxemburg. Narodziny JKW xięcia Franciszka można zatem uczcić, dokonując wpłaty na konto (z dopiskiem: Narodziny JKW xięcia Franciszka).

Konto bankowe: LU03 0019 1000 2255 9000

Kod BIC / SWIFT: BCEE LU LL

opracowanie: Adrian Nikiel

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.