Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Noc Księgarń 2020

Noc Księgarń 2020

Muzeum Narodowe we Wrocławiu

Muzeum bierze udział w drugiej edycji Nocy Księgarń. Zapraszamy do sklepu online oraz do księgarń w Gmachu Głównym i Pawilonie Czterech Kopuł, gdzie między 15 a 18 października 2020 roku czeka wiele promocji i okazji – w tym rabaty na publikacje muzealne: nawet do 80%.

Od 15 do 18 października można będzie też kupić muzealne hity tańsze o 50%:

Od Pałacu do Rotundy (85 zł > 42,50 zł)

Album Kolekcja Sztuki Polskiej P4K, wersje polska i angielska (70 zł > 35 zł)

Skarb Średzki. Trzydziestolecie odkrycia (100 zł > 50 zł)

Za każdy zakup za minimum 49 zł kupujący otrzyma w prezencie muzealną torbę ekologiczną, a za zakupy za kwotę minimum 99 zł – torbę i voucher na wystawy stałe w Muzeum Narodowym we Wrocławiu (obowiązuje w sklepie online, a w księgarniach stacjonarnych tylko 17 października).

Noc Księgarń to ogólnopolski festiwal literacki organizowany przez dystrybutora książek OSDW Azymut. Pierwsza edycja wydarzenia w 2019 przyciągnęła tłumy czytelników, którzy po zmroku odwiedzili ponad 100 księgarń w całej Polsce.

Przypominamy, że podczas wszystkich wydarzeń uczestnicy zobligowani są do przestrzegania reżimu sanitarnego zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz zaleceniami Ministerstwa Zdrowia.

Muzeum Narodowe we Wrocławiu

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.