Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Odezwa do polskich nacjonalistów

Odezwa do polskich nacjonalistów

Rosyjski Ruch Imperialny

Odezwa do polskich nacjonalistów w związku z wydarzeniami na „Marszu Niepodległości”
w Warszawie 11 listopada 2013 roku

Rosyjscy nacjonaliści bacznie obserwują opór białej Europy i salutują ożywieniu narodowego ducha Europejczyków, znajdującego swój wyraz w formie manifestacji oraz innych politycznych działań nacjonalistycznych i skrajnie prawicowych organizacji — takich jak „Marsz Niepodległości” w Warszawie.

Jesteśmy jednak zaniepokojeni antyrosyjskimi prowokacjami, do których doszło na „Marszu Niepodległości” 11 listopada 2013 r. Żałujemy, że Polacy wciąż postrzegają nas jako wrogów i utożsamiają Rosjan z komunistami, a Rosję ze Związkiem Sowieckim.

Nacjonaliści w Rosji walczą dzisiaj o stworzenie rosyjskiego państwa narodowego. Rosjanie nie zamierzają zaatakować Polski czy jakiegokolwiek innego [państwa]. Wręcz przeciwnie, mamy dzisiaj wspólnych wrogów – globalizm syjonistów i islamistów. Dążą oni do zniewolenia naszych narodów, zniszczenia tradycyjnych wartości kulturowych i religijnych, a także zasiedlenia naszych krajów imigrantami z Azji. Siły te pragną skłócić ze sobą oraz zniszczyć najbardziej nieugięte bastiony słowiańskiego chrześcijaństwa – katolicką Polskę i prawosławną Rosję.

Dlatego wzywamy polskich nacjonalistów, aby zapomnieli o historycznych waśniach i starych konfliktach, aby porzucili antyrosyjską i rusofobiczną retorykę oraz rozważyli współpracę i wspólną walkę we wspólnych celach.

Polscy działacze wystąpili już z hasłami przyjaźni polsko-rosyjskiej – na marszu rosyjskich nacjonalistów 4 listopada 2013 w Moskwie (http://vk.com/naszadruzba?w=wall-40220438_234%2Fall). Zachęcamy do pójścia za ich przykładem!

Rosyjski Ruch Imperialny,

rosyjska organizacja nacjonalistyczna

Rosja, Sankt-Petersburg

http://rusimperia.info

P.S. Zachęcamy również do [przeczytania] wywiadu z koordynatorem ds. stosunków międzynarodowych Rosyjskiego Ruchu Imperialnego na portalu Organizacji Monarchistów Polskich:

http://www.legitymizm.org/rozmowa-mikolaj-truszalow

http://www.legitymizm.org/interview-nicholas-truschalov

tłumaczenie: Mateusz Wierzbowski, współpraca: Dawid Świonder

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.