Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Odpis 1% podatku dochodowego

Odpis 1% podatku dochodowego

Mateusz Benedyk (Instytut Misesa)

Szanowni Państwo!

Jak co roku zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie naszej Fundacji odpisem 1% podatku dochodowego. Jedynie dzięki Państwa hojności możemy pracować nad upowszechnianiem edukacji ekonomicznej w Polsce i próbować wykształcić elitę polskich ekonomistów i badaczy innych nauk społecznych, którzy będą bezkompromisowo bronić rzetelnej wiedzy ekonomicznej i pryncypiów wolnego społeczeństwa.

Do tej pory koncentrowaliśmy się głównie na dostarczaniu osobom zainteresowanym gospodarką i wolnym rynkiem szerokiego wachlarza zasobów, dzięki którym mogą oni poszerzyć swoją wiedzę. Dlatego też wydaliśmy kilkanaście książek, a nasza strona internetowa to zasobna biblioteka tekstów o prawie każdym zagadnieniu ekonomicznym. Tę działalność chcemy oczywiście kontynuować i rozwijać. W tym roku światło dzienne ujrzy nasz podręcznik do podstaw przedsiębiorczości, który będzie mógł zmienić myślenie tysięcy młodych ludzi i zaszczepić w nich pasję do poszukiwania wiedzy o gospodarce i społeczeństwie. Nie chcemy jednak poprzestawać na dotychczasowych projektach. Nasze plany obejmują systematyczny sposób kształcenia młodych ekonomistów, którzy dzięki seminariom, konkursom i kursom online o różnym poziomie zaawansowania będą w stanie krytycznie i kompetentnie krytykować ekonomiczne błędy, które leżą u podstaw systemu interwencjonizmu, w którym żyjemy. Żeby osiągnąć ten cel, potrzebujemy m.in. Państwa materialnego wsparcia. Z góry dziękuję za każdy odpis jednego procenta.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.