Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » OMP na antyfeministycznej i antylewackiej demonstracji pro life

OMP na antyfeministycznej i antylewackiej demonstracji pro life

Ronald Lasecki

7 marca A.D. 2010, pod pomnikiem Polskiego Państwa Podziemnego w Warszawie, odbyła się antylewacka demonstracja pro life, w której wzięły udział Organizacja Monarchistów Polskich, Falanga, ONR, Młodzież Wszechpolska i szereg osób niezrzeszonych.

Wobec nadciągającej od strony ul. Pięknej tzw. „manify”, w której szeregach — obok zlewaczałych feministek — sunęli obok siebie aborcjoniści, anarchiści, antifiarze i wszelkiego innego rodzaju czerwone robactwo, obecni na demonstracji członkowie OMP i pozostali zgromadzeni wznosili okrzyki „Święte życie – święta wojna!, Kobiety są z nami, nie z feministkami!”, „Ręce precz od polskich dzieci!, Feministki to nazistki!”, a także bardziej ogólne „Wielka Polska katolicka!” czy „Narodowy, narodowy radykalizm!”. Z własnym transparentem przypominającym hitlerowski wkład w rozwój regulacji dopuszczających mordowanie dzieci nienarodzonych, ustawili się w pobliżu przedstawiciele Fundacji Pro.

Widząc zgromadzonych prawicowców, lewacy szybko podkulili ogony, zwinęli swój czambuł, po czym niepostrzeżenie rozpełzli się bez śladu po okolicy. Członkowie OMP, przed rozwiązaniem demonstracji, wraz z falangistami, odśpiewali Hymn Młodych.

Liczymy, że coroczna obecność prawicowców na demonstracji przekona wszystkich mających jeszcze wątpliwości, że dobro kobiet nie tylko nie jest sprzeczne, lecz pozostaje współzależnym z dobrem ich dzieci i z trwałością takich tradycyjnych instytucji, jak rodzina, małżeństwo, macierzyństwo czy obyczajność, przeciwko którym usilnie, lecz na szczęście nieskutecznie, lewactwo próbuje co roku nastroić kobiety, przebierając się specjalnie na tą okazję w szatki ich rzekomych reprezentantów i rzeczników.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.