Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Pierwsza Szkoła Filozofii Polityki

Pierwsza Szkoła Filozofii Polityki

Instytut Misesa

W dniach 18-22 maja 2022 roku Instytut Misesa organizuje pierwszą Szkołę Filozofii Polityki. Jest ona szansą na zdobycie i usystematyzowanie wiedzy, gdyż absolwenci będą mogli dowiedzieć się, jakie wyzwania stoją przed współczesną filozofią, i zrozumieć, jak idee wpływają na procesy ekonomiczne, społeczne i polityczne.

Szkoła Filozoficzna to okazja do bezpośredniego kontaktu z wykładowcami. Prowadzący chętnie odpowiedzą na pytania i rozwieją wątpliwości. Będzie to również możliwość integracji z innymi uczestnikami. Wyjazd umożliwi poznanie ludzi o podobnych zainteresowaniach. Zawieranie nowych znajomości wewnątrz środowiska wolnościowego jest dla niego szansą, by rozwijać się jeszcze prężniej.

Jeśli chcesz bezpłatnie wziąć udział w Szkole, prosimy o wypełnienie formularza. Jest na to czas do 17 kwietnia. Jeśli uczestniczyłeś już w Szkole Ekonomicznej, Szkoła Filozofii Polityki jest jej doskonałym suplementem.

Wszystkich, którzy chcą przyczynić się do kształtowania przyszłej elity polskiego społeczeństwa, zachęcamy do odwiedzenia strony Szkoły i wysyłania zgłoszeń.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.