Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Prezent pod choinkę dla Muzeum Miejskiego Wrocławia

Prezent pod choinkę dla Muzeum Miejskiego Wrocławia

Ewa Pluta

Czas przedświątecznych porządków to moment sprzyjający przejrzeniu szuflad z rodzinnymi archiwami — czasami pełnych ciekawych dokumentów i pamiątek, z którymi nie bardzo wiadomo co począć.

Jeśli tak jest, to może warto pomyśleć o przygotowaniu:

Prezentu pod choinkę dla Muzeum Miejskiego Wrocławia

Organizatorom tej akcji zależy na pozyskaniu do zbiorów prac malarskich, graficznych i fotograficznych z widokami miasta, wrocławskich plakatów i druków ulotnych dokumentujących wydarzenia historyczne, materiałów obrazujących ciekawe losy rodzinne wrocławian (zdjęć, dokumentów, pamiątek) oraz wyrobów rzemiosła artystycznego wytworzonych przez miejscowe warsztaty.

Efekt zbiórki prezentowany będzie w ramach wystawy nabytków. Najbardziej hojni darczyńcy otrzymają upominki w czasie otwarcia ekspozycji.

Codziennie do 15 stycznia 2012 r. (z wyjątkiem sobót i niedziel), w godz. od 13:00 do 15:00. – Pałac Królewski, 50-077 Wrocław, ul. Kazimierza Wielkiego 35, tel. (071) 391 69 40, 391 69 41.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.