Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Wolna przedsiębiorczość — zestaw edukacyjny dla szkół średnich

Wolna przedsiębiorczość — zestaw edukacyjny dla szkół średnich

Instytut Misesa

Na przełomie listopada i grudnia 2014 r. rozpoczęliśmy prace nad największym projektem w dotychczasowej historii Instytutu Misesa, który polega na stworzeniu bezpłatnego, cyfrowego zestawu do nauki ekonomii i przedsiębiorczości w szkołach średnich. Przedsięwzięcie to jest naszą odpowiedzią na niski poziom wiedzy ekonomicznej Polaków oraz błędy i przestarzałe metody kształcenia obecne w programach nauczania.

Zainaugurowana równocześnie zbiórka crowdfundingowa, za pomocą której chcemy pozyskać środki potrzebne na realizacje projektu, spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem przez Internautów, dzięki czemu otrzymaliśmy dotychczas ponad 33 000 zł, co stanowi 56% potrzebnej kwoty. Serdecznie dziękujemy za to wsparcie! Aby zrealizować nasze plany musimy zebrać w ciągu 20 dni jeszcze co najmniej 27 000 zł, dlatego prosimy wszystkich naszych Sympatyków o wsparcie projektu. Niezdecydowane osoby zachęcamy do obejrzenia filmiku, w którym dr Mateusz Machaj, główny autor zestawu, wyjaśnia, dlaczego warto to zrobić.

Przypominamy również, że na Darczyńców czekają atrakcyjne nagrody, wśród których są: karty do gry, kubki, koszulki, plakaty oraz wiele innych. Wejdź na stronę naszego projektu i wesprzyj go!

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.