Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Przekaż 1% na rzecz Instytutu Misesa

Przekaż 1% na rzecz Instytutu Misesa

Instytut Misesa

Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy już złożyli rozliczenie podatkowe i zdecydowali się wesprzeć właśnie naszą fundację – Państwa wybór to dla nas olbrzymi zaszczyt i kredyt zaufania. Dziękujemy!

Tych z Państwa, którzy jeszcze nie rozliczyli PIT-u, prosimy o przekazanie 1% na rzecz Instytutu. Wystarczy podać KRS: 0000174572 w odpowiedniej rubryce. Państwa środki przeznaczymy na promowanie wiedzy ekonomicznej – prowadzenie lekcji dla młodzieży, organizowanie szkół i zjazdów, fundowanie stypendiów dla najzdolniejszych i publikowanie książek.

1% przekazany w roku ubiegłym umożliwił między innymi zorganizowanie Szkoły Ekonomicznej 2018 czy wydanie kolejnego darmowego e-booka. Od Państwa 1% zależy, ile uda nam się zrobić w kolejnych latach.

Edukacja ekonomiczna to droga do wolności, dobrobytu i pokojowych relacji między ludźmi. Przekazując 1% na rzecz Instytutu, inwestują Państwo w budowę lepszego społeczeństwa!

Z wyrazami szacunku,

Karol Szczerbiński

Dział fundraisingu

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.