Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Ponad 80 000 z 1% na popularyzację Austriackiej Szkoły Ekonomii

Ponad 80 000 z 1% na popularyzację Austriackiej Szkoły Ekonomii

Instytut Misesa

W Instytucie Misesa podsumowaliśmy wyniki tegorocznej zbiórki 1% Mamy rekord! W tym roku wsparli nas Państwo kwotą dokładnie 87 824,84 złotych. Jest to wynik lepszy o ponad 25 000 złotych od ubiegłorocznego.

Przy realizacji projektów Instytutu Misesa nie ucierpiał żaden podatnik. Sfinansowano w całości ze środków prywatnych. Ta informacja, wzorowana oczywiście na słynnych tablicach unijnych, mogłaby znajdować się pod każdym projektem realizowanym przez nasz Instytut.

Jesteśmy dumni z tego, że nasza organizacja należy do wyjątkowej mniejszości podmiotów III sektora, które nie tylko w całości utrzymują się ze środków prywatnych, ale też, pomimo niekorzystania ze środków publicznych, notuje stały wzrost.

Liczby opisujące naszą działalność w 2018 roku mówią same za siebie. Przynajmniej 50 000 sesji na naszym portalu mises.pl każdego kwartału, prawie 6 000 pobranych darmowych e-booków, ponad 5 000 uczniów objętych programem Lekcji Ekonomii dla Młodzieży, 50 uczestników–stypendystów na Szkole Ekonomicznej i 3 duże projekty wydawnicze, a to wszystko, gdy do końca roku został nam jeszcze cały kwartał.

Żaden z tych sukcesów nie byłby możliwy bez Państwa hojnego wsparcia. Środki przekazane na naszą działalność zarówno przez darczyńców wspierających nas w ramach zbiórki 1%, jak i te bezpośrednio trafiające na nasze konto to nie tylko inwestycja w nasze projekty, ale także źródło potężnego, moralnego wsparcia, które pokazuje nam, że praca, którą Instytut Misesa wykonuje już piętnasty rok, jest potrzebna.

To właśnie za to wsparcie oraz umożliwienie nam realizacji coraz ambitniejszych projektów popularyzujących Austriacką Szkołę Ekonomii serdecznie dziękujemy – w imieniu własnym oraz wszystkich uczestników naszych projektów.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.