Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Śluby w Austrii i Bawarii

Śluby w Austrii i Bawarii

Niech żyją państwo młodzi!

13 lipca 2013 roku w kościele pw. Św. Michała, znajdującym się w miejscowości Röhrenbach w Dolnej Austrii, odbył się ślub JO hrabianki Marii Eleonory Alexandry Mechtyldy von Kuefstein (ur. 6 lipca 1990) z Krzysztofem Józefem Barellim (ur. 1980). Hrabianka Maria Eleonora jest trzecią z czterech córek spośród pięciorga dzieci JO hrabiego Andrzeja von Kuefstein i JKW Elżbiety, xiężniczki Anglii, Szkocji, Irlandii i Bawarii. Jest też wnuczką JCiKW xiężnej Teresy, urodzonej jako arcyxiężniczka Austrii i xiężniczka Toskanii, i śp. xięcia Rasso, będącego wnukiem królowej Marii IV (III) i jej małżonka, króla Bawarii Ludwika III.

Tego samego dnia w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Aufkirchen nad bawarskim jeziorem Starnberger Lioba Meister poślubiła Alistaira Haywarda. Pan młody pochodzi z Afryki Południowej. Panna młoda urodziła się w roku 1983 jako starsza córka Chrystiana Meistera i jego (byłej) żony, JCKiW arcyxiężniczki Gabrieli.

opracowanie: Dawid Świonder

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.