Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Szkoła Ekonomiczna Instytutu Misesa: rekrutacja do 15 lutego

Szkoła Ekonomiczna Instytutu Misesa: rekrutacja do 15 lutego

Instytut Misesa

Zapraszamy do udziału w Szkole Ekonomicznej Instytutu Misesa, która odbędzie się w dniach 22-26 marca 2017 r. w Karpaczu. Nasza szkoła to kilkudniowy, intensywny cykl wykładów, seminariów i spotkań ze specjalnymi gośćmi. W jej trakcie uczestnicy mają szansę zapoznać się z najważniejszymi zagadnieniami teorii ekonomii. Dla osób znających już podstawy ekonomii organizujemy kilka specjalnych seminariów dla zaawansowanych, podczas których dyskutujemy nad naukowymi tekstami o ekonomii.

Aby zakwalifikować się, trzeba wypełnić formularz rekrutacyjny, który będzie aktywny do 15 lutego. O wynikach rekrutacji poinformujemy do 28 lutego. Szczegółowy program Szkoły i więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na podstronie projektu.

Dzięki naszym darczyńcom jesteśmy już dziś w stanie zaoferować 30 osobom bezpłatny udział w naszej Szkole (w tym: noclegi i wyżywienie, uczestnicy muszą jedynie dojechać na miejsce na własny koszt). Jeśli ktoś chciałby ufundować dodatkowe miejsca stypendialne dla uczestników, prosimy o wpłaty z tytułem „Szkoła Ekonomiczna” na nasze konto. Koszt udziału jednej osoby w Szkole to 600 zł.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.