Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Trzydzieste urodziny królowej Francji i Nawarry

Trzydzieste urodziny królowej Francji i Nawarry

Niech żyje królowa! Niech żyje Dom Francji!

Strona Noblesse & Royautés oraz francuski blog legitymistyczny Cercle Légitimiste Robert de Baudricourt przypomniały o przypadającej na 21 października 2013 roku trzydziestej rocznicy urodzin Jej Królewskiej Mości Marii Małgorzaty, de iure królowej Francji i Nawarry, na co dzień używającej tytułu diuszesy andegaweńskiej.

Przypomnijmy, że przyszła królowa (urodzona w Caracas) poślubiła na Santo Domingo w listopadzie 2004 roku prawowitego władcę Francji i Nawarry, JKM króla Ludwika XX. Najjaśniejsi Państwo zamieszkują obecnie w Madrycie wraz z trojgiem dzieci: JKW xiężniczką Eugenią, JKW xięciem Ludwikiem i JKW xięciem Alfonsem. Podczas gdy jej małżonek kontynuuje podróże z racji obowiązków zawodowych oraz przedsięwzięć dynastycznych, królowa koncentruje się przede wszystkim na edukacji najmłodszego pokolenia Domu Francji.

Przyłączamy się do życzeń płynących z serc wiernych poddanych, życząc błogosławieństwa Bożego, aby Najjaśniejsi Państwo mogli powrócić do swojej stolicy jako powszechnie uznani suwereni, ratując Francję od upadku, do którego prowadzą rządy uzurpatorów.

Redakcja Portalu Legitymistycznego

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.