Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Uwolnij 1 procent i wesprzyj Instytut Misesa

Uwolnij 1 procent i wesprzyj Instytut Misesa

Instytut Misesa

Chcesz, żeby choć część twoich podatków została dobrze wydana? Uwolnij 1% i przekaż go Instytutowi Misesa. Twoje pieniądze przeznaczymy na najwyższej jakości edukację ekonomiczną.

W jaki sposób możesz przekazać swój 1% podatku?

1. Rozliczając się za pomocą PITax – online lub w darmowym programie klikając w ten link;

2. Niezależnie od formy rozliczenia – wpisując numer KRS 0000174572 w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego.

Twój 1% nie zostanie zmarnowany. Przeznaczymy go na:

Kształcenie młodego pokolenia polskich ekonomistów – Szkoła Ekonomiczna, Konkurs na esej ekonomiczny czy Seminaria dla zaawansowanych to elementy kompleksowego systemu kształcenia, skierowanego do osób, które podstawy mają już opanowane. Chcielibyśmy organizować więcej szkół, konkursów i seminariów.

Wydawanie po polsku dzieł klasyków i najlepszych prac nowatorskich naukowców (publikacje książkowe) – dzięki dotychczasowej działalności naszego wydawnictwa polski Czytelnik ma dostęp do wielu ważnych publikacji z tradycji austriackiej. Dziesiątki książek pozwalających kompleksowo zrozumieć zalety wolnego społeczeństwa wciąż czekają na wydanie i rozpropagowanie.

Organizowanie wykładów i konferencji Klubów Austriackiej Szkoły Ekonomii – KASE to sieć klubów samokształceniowych, pozwalająca dziesiątkom studentów (i nie tylko) rozwijać swoje zainteresowania ekonomiczne.

Powiększanie zasobów mises.pl o tłumaczenia artykułów, darmowe e-booki i teksty polskich autorów – unikatowy w polskim Internecie zbiór tekstów ekonomicznych może powiększyć się o kolejne intelektualne zasoby.

Edukacja ekonomiczna jest konieczna do budowy sprawiedliwszego i zamożniejszego społeczeństwa. Zaproś rodzinę i znajomych – razem możemy więcej.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.