Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Władca Monako po stronie lewicy

Władca Monako po stronie lewicy

Monaco Tribune

Portal Monaco Tribune informuje o szokującej decyzji suwerena Monako, Jaśnie Oświeconego xięcia Alberta II, który 23 września 2021 roku uhonorował Sharon Stone za jej działalność humanitarną i ekologiczną. Niekryjąca skrajnie lewicowych poglądów amerykańska aktorka znana jest, o czym portal już nie wspomina, m.in. z tego, że dokonała aborcji, a grzechy wołające o pomstę do nieba, prezentowane publicznie jako coś normalnego i godnego szacunku, cieszą się jej pełną aprobatą – czemu także dawała wyraz, komentując sytuację w Polsce.

Sharon Stone była gościem honorowym V Gali Zdrowia Planetarnego, jako pierwsza kobieta, która otrzymała nagrodę za całokształt dokonań w zakresie filantropii. Najjaśniejszy Pan, którego już wcześniej trudno byłoby uznać za przykładnego katolika, pochwalił jej niezwykłe zaangażowanie na rzecz upodmiotowienia kobiet, wybitną pracę w badaniach medycznych i niestrudzone wysiłki na rzecz zmiany świata. Gala zbiegła się z piętnastą rocznicą powołania Fundacji Xięcia Alberta II i zgromadziła grono aktorów.

W przemówieniu xiążę podkreślił, że nie można już lekceważyć zmian klimatycznych, które dotykają wszystkich ludzi niezależnie od miejsca ich zamieszkania. Jego zdaniem degradacja oceanu ma niszczący wpływ zarówno na populacje zamieszkujące tereny przybrzeżne, jak i na całą ludzkość. Zanieczyszczenia pochodzące z tworzyw sztucznych niszczą łańcuchy pokarmowe, a zniknięcie najbardziej wrażliwych ekosystemów, takich jak rafy koralowe, spowoduje wyczerpanie się podstawowych zasobów.

O ludobójstwie, jakim jest aborcja, Najjaśniejszy Pan nie wspominał.

opracowanie: Adrian Nikiel

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2022 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.