Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Wsparcie kampanii Zbigniewa Jarząbka

Wsparcie kampanii Zbigniewa Jarząbka

Oddział Wrocławski Kongresu Nowej Prawicy

Szanowni Państwo,

stajemy do nierównej walki z przedstawicielami partii systemowych. Naszą główną bronią jest Państwa zapał i zaangażowanie, za które już dziś dziękujemy. By jednak prowadzić kampanię wyborczą, niezbędne są również pieniądze.

Dlatego apelujemy do wszystkich osób, którym bliskie są konserwatywno-liberalne idee, o wsparcie finansowe kampanii wyborczej kandydata na senatora RP, pana Zbigniewa Jarząbka, ubiegającego się o mandat w okręgu nr 7 (południowa część Wrocławia), który uzyskał poparcie wielu środowisk pozaparlamentarnych. Nasz kandydat staje do rywalizacji z przedstawicielami partii systemowych – Platformy Obywatelskiej, Prawa i Sprawiedliwości oraz Zjednoczonej Lewicy, finansowanych z budżetu, czyli naszych podatków.

Wpłaty darowizn na kampanię wyborczą można realizować z konta osoby prywatnej (kandydata lub donatora), z konta w Polsce (nie może to być konto firmowe ani zagraniczne) na konto:

Fundusz Wyborczy Kongres Nowej Prawicy, ul. Szklanych Domów 3/U1, 04-346 Warszawa.

Nr konta: 29 1750 0012 0000 0000 2903 1584

Tytułem: na kampanię parlamentarną – „Zbigniew Jarząbek”

O ile to możliwe, po dokonaniu wpłaty prosimy o przesłanie potwierdzenia na adres e-mail, z informacją w tytule maila [FINANSOWANIE KAMPANII: data przelewu, kwota przelewu],

np. tytuł maila: [FINANSOWANIE KAMPANII: 28.09.2015, 10 zł],

abyśmy mogli racjonalnie planować wydatki na kampanię. Z góry dziękujemy za wsparcie!

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.