Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Powstrzymaj zabijanie w Klinice Mirosława Wielgosia — dołącz do protestu

Powstrzymaj zabijanie w Klinice Mirosława Wielgosia — dołącz do protestu

Fundacja PRO - Prawo do Życia

Dzieci podejrzane o „poważne upośledzenie” (np. Zespół Downa) mogą być i są w Polsce zabijane w państwowych szpitalach. Ten nieludzki proceder odbywa się m.in. w warszawskiej Klinice Położnictwa i Ginekologii, której kierownikiem jest prof. Mirosław Wielgoś. Od kilku miesięcy pod kliniką pikietują regularnie obrońcy życia, którzy sprzeciwiają się temu barbarzyństwu.

Teraz każdy może dołączyć do protestu dzięki stronie www.ratujdzieci.pl. Po wypełnieniu prostego formularza Twój sprzeciw wobec selekcji ludzi w klinice prof. Wielgosia trafi automatycznie do odpowiednich osób. Zaprotestować można również dzwoniąc na podane na stronie numery telefonów lub wysyłając list tradycyjną pocztą.

Treść protestu:

Zabijanie chorych dzieci jest przejawem nieludzkiego barbarzyństwa, które hańbą okrywa wszystkie osoby i instytucje za nie odpowiedzialne. Protestuję przeciw dokonywaniu aborcji dzieci podejrzanych o upośledzenie lub chorobę w kierowanej przez Mirosława Wielgosia Klinice Ginekologicznej Szpitala Dzieciątka Jezus w Warszawie.

Stanowczo domagam się:

— od Sejmu Rzeczpospolitej: uchylenia prawa zezwalającego na abortowanie podejrzanych o chorobę lub upośledzenie dzieci;

— od lekarzy i zarządzających placówkami medycznymi: odmowy wykonywania tych zbrodniczych zabiegów;

— od Prokuratury i Ministerstwa Zdrowia: kontroli instytucji dokonujących aborcji w związku z pojawiającymi się w mediach informacjami o popełnianych tam nadużyciach.

Fundacja PRO – Prawo do Życia

www.stopaborcji.pl

kontakt@stopaborcji.pl

tel. 608 594 158

Jesteśmy organizacją pozarządową walczącą o prawo do życia dla każdego nienarodzonego dziecka. Zorganizowaliśmy kilkaset wystaw Wybierz Życie, które pokazują prawdę na temat aborcji. Zebraliśmy ponad 600 tysięcy podpisów pod obywatelskim projektem ustawy całkowicie zakazującej zabijania dzieci nienarodzonych w Polsce. Od 2011 roku regularnie organizujemy w całym kraju pikiety przeciwko zabijaniu w polskich szpitalach dzieci z Zespołem Downa. Dzięki naszym kampaniom już 86% Polaków (wg badań CBOS) opowiada się za pełną ochroną życia.

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2023 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.