Jesteś tutaj: Ogłoszenia i aktualności » Aktualności » Zbiórka podpisów pod projektem ustawy o wypowiedzeniu Konwencji Stambulskiej

Zbiórka podpisów pod projektem ustawy o wypowiedzeniu Konwencji Stambulskiej

Akademia Patriotów

Szanowni Państwo,

zostały tylko trzy tygodnie na przesłanie podpisów popierających projekt ustawy „Tak dla rodziny, nie dla gender” o wypowiedzeniu Konwencji Stambulskiej.

Konwencja Stambulska nie chroni ani kobiet, ani dzieci, tylko ma na celu narzucenie wszystkim państwom ideologii gender. Konwencja potępia tradycyjny model rodziny, a także wiarę katolicką. Bardzo prosimy o przesyłanie kart nawet z jednym lub dwoma podpisami. Na zbieranie podpisów czas jest bardzo niekorzystny, a bez Państwa pomocy nie uda się przedstawić projektu w Sejmie. Ustawa ma również zobowiązać rząd do podjęcia prac nad Międzynarodową Konwencją Praw Rodziny – dokumentem, który zagwarantuje kompleksową ochronę praw rodziny.

Więcej na temat projektu 

Karta do zbierania podpisów w załączeniu. Wysyłamy na adres: Fundacja Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris, ul. Zielna 39, 00-108 Warszawa. A jeśli ktoś z Państwa nie ma możliwości wysłania kart pocztą, to prosimy o informację.

Zachęcamy również do wsparcia zbiórki na pomoc prawną dla ofiar ataków i wandalizmów.

Tak dla rodziny, nie dla gender — podpisy

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.