Jesteś tutaj: Multimedia » Miscellanea » Apel do Czytelników Portalu Legitymistycznego — Zbigniew Jarząbek

Apel do Czytelników Portalu Legitymistycznego

Organizacja Monarchistów Polskich

Szanowni Państwo,

zwracamy się z prośbą o wsparcie akcji Billboard dla Senatora Jarząbka!

Nasz reprezentant staje do rywalizacji z przedstawicielami partii systemowych – Platformy Obywatelskiej, Prawa i Sprawiedliwości oraz Zjednoczonej Lewicy – finansowanych z budżetu, czyli podatków wszystkich obywateli. Celem akcji jest zbiórka środków pieniężnych, które pozwolą na wyklejenie kilku billboardów w atrakcyjnych lokalizacjach w okręgu nr 7 (południowa część Wrocławia), gdzie kandydatem opozycji antysystemowej na senatora RP jest pan Zbigniew Jarząbek.

Całkowity koszt wydruku, wyklejenia i wynajmu jednego billboardu to kwota rzędu 1500 zł brutto.

Wpłaty darowizn na kampanię wyborczą można realizować z konta osoby prywatnej (kandydata lub donatora), z konta w Polsce (nie może to być konto firmowe ani zagraniczne) na konto:

Fundusz Wyborczy Kongres Nowej Prawicy, ul. Szklanych Domów 3/U1, 04-346 Warszawa.

Nr konta: 29 1750 0012 0000 0000 2903 1584

tytułem: „na kampanię parlamentarną – Billboard dla Senatora Jarząbka, darczyńca zam. w Polsce”

O ile to możliwe, po dokonaniu wpłaty prosimy o przesłanie potwierdzenia na adres e-mail, z informacją w tytule maila [FINANSOWANIE KAMPANII: data przelewu, kwota przelewu], abyśmy mogli racjonalnie planować wydatki na kampanię. Z góry dziękujemy za wsparcie!

2 października 2015 roku pan Zbigniew Jarząbek, lider dolnośląskich struktur Kongresu Nowej Prawicy i członek Organizacji Monarchistów Polskich, zwrócił się do Czytelników Portalu Legitymistycznego z apelem o wsparcie jego kampanii wyborczej. Zapraszamy do zapoznania się z nagraniem:

Wersja audio

Nagranie wideo

Zbigniew Jarząbek — kandydat na senatora RP

Zbigniew Jarząbek — kandydat na senatora RP z Wrocławia

zdjęcie: Adrian Nikiel

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.