Jesteś tutaj: Multimedia » Miscellanea » Grzegorz Braun — kandydat Wielkiej Polski

Grzegorz Braun — kandydat Wielkiej Polski

grzegorzbraun2015.pl

Prezydencka kampania wyborcza zbliża się do końca. Do historii przeszła też, będąca podsumowaniem kilkumiesięcznej pracy kandydata i tysięcy skupionych wokół niego wolontariuszy, Ogólnopolska Konwencja Wyborcza Grzegorza Brauna. Establishment – jeśli można sądzić po coraz bardziej nasyconych agresją wypowiedziach dyspozycyjnych „dziennikarzy” z mediów brudnego nurtu – niepokoi się tym, że przesłanie monarchistycznej, antysystemowej opozycji dotarło do milionów Polaków. Może nawet nasi rodacy ośmielą się jeszcze kiedyś myśleć o niepodległości, o przywróceniu Polski w miejsce podrzędnej prowincji Unii Europejskiej?

Walce z panem Grzegorzem Braunem służy m.in. manipulowanie jego wypowiedziami – przedstawianymi zwykle jako przykład zakazanych poglądów, których „światły Europejczyk” powinien się wstydzić. A najlepiej, żeby w ogóle nie domyślał się, iż istnieje jakaś opozycja wobec republiki Okrągłego Stołu… Dlatego też pragniemy przypomnieć zobowiązania wyborcze pana Brauna, jakie pod koniec lutego przedstawił podczas warszawskiej inauguracji swoich starań o prezydenturę. Przypominamy także wstrząsającą mowę końcową, którą kandydat wygłosił, będąc oskarżonym o rzekome stosowanie przemocy wobec policjantów podczas manifestacji ku czci ofiar zbrodni katyńskiej. Choć jest to mowa wygłoszona w sądzie, a nie w trakcie wiecu przedwyborczego, jest ona przede wszystkim odważnym zdemaskowaniem nadużyć obecnej władzy (niedbającej już nawet o zachowanie pozorów praworządności).

Dodatkowo zachęcamy naszych Czytelników do zapoznania się z nagraniem pierwszej części spotkania pana Grzegorza Brauna z członkami i sympatykami Stowarzyszenia KoLiber w Warszawie. Niestety, problemy techniczne uniemożliwiły nam publikację całego materiału. Zapraszamy Państwa do zapoznania się także z innymi wystąpieniami kandydata, które znajdują się na Portalu Legitymistycznym.

Wersja audio

Nagranie wideo

Wykorzystane materiały – oprócz nagrania ze spotkania 25 kwietnia 2015 roku – pochodzą z kanałów YouTube: Premium TV i Kacper Gizbo.

Grzegorz Braun — fot. Kamil Gałczyński

zdjęcie: Kamil Gałczyński

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.