Jesteś tutaj: Multimedia » Miscellanea » Grzegorz Braun przed Sądem Okręgowym we Wrocławiu (10 września AD 2015)

Grzegorz Braun przed Sądem Okręgowym we Wrocławiu

Grzegorz Braun

Proces pana Grzegorza Brauna, którego „pierwszą przyczyną” stała się manifestacja na Ostrowie Tumskim ku czci ofiar Katynia, ciągnie się już ponad siedem lat. 10 września 2015 roku media sytuujące się poza tzw. głównym nurtem stawiły się we wrocławskim Sądzie Okręgowym przy ul. Sądowej 1, aby utrwalić przebieg wydarzeń podczas rozprawy odwoławczej. Uprzednio pan Braun został skazany na karę grzywny za rzekome wyłamanie kciuka jednemu z atakujących go policjantów. Dotychczasowe składy sędziowskie, z którymi stykał się oskarżony, przyjmowały, że można komuś uszkodzić kciuk, samemu leżąc twarzą do ziemi i z wykręconymi rękami na plecach (a w efekcie także z opuchniętymi od wyrafinowanych szykan dłońmi)…

Kolejny wyrok w tej bulwersującej sprawie ma zapaść w Sądzie Okręgowym 17 września. Zapraszamy do udziału w posiedzeniu wszystkich, którym zależy, aby słowo praworządność nie brzmiało w naszej Ojczyźnie jak marny dowcip.

Zapraszamy do zapoznania się z nagraniami:

Wersja audio

Nagranie wideo

Grzegorz Braun w sądzie — fot. Adrian Nikiel

Grzegorz Braun (ul. Sądowa) — fot. Adrian Nikiel

Grzegorz Braun i Zbigniew Jarząbek — fot. Adrian Nikiel

zdjęcia: Adrian Nikiel

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.