Jesteś tutaj: Multimedia » Miscellanea » Spotkanie na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie — Grzegorz Braun

Spotkanie na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie

grzegorzbraun2015.pl

23 marca 2015 roku na krakowskim Uniwersytecie Rolniczym gościł, prowadzący intensywną kampanię wyborczą, pan Grzegorz Braun – monarchista, reżyser i publicysta – kandydat Prawicy w tegorocznych wyborach prezydenckich. Spotkanie przyciągnęło setki zwolenników, a o nagłośnienie zagadnień podniesionych przez kandydata zadbała (tradycyjnie) „Gazeta Wyborcza”. Czy pan red. Bartłomiej Kuraś obiektywnie przedstawił wypowiedzi pana Brauna? – o tym możemy się przekonać, słuchając nagrania:

Przepraszamy za zakłócenia i problemy techniczne, które nie pozwoliły na nagranie dwóch ostatnich pytań, jakie padły podczas pasjonującej dyskusji.

Apel do mediów o rzetelne relacjonowanie kampanii prezydenckiej

Za nami pierwszy etap kampanii. Dzięki zaangażowaniu tysięcy polskich patriotów udało się zebrać wymaganą liczbę podpisów, by móc zarejestrować Grzegorza Brauna jako oficjalnego Kandydata na urząd Prezydenta RP.

Do tej pory kandydatura Grzegorza Brauna była skrzętnie przemilczana w mediach. Podobnie dzieje się w sondażach wyborczych, które wielokrotnie okazywały się niewiarygodne. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że sympatycy przemilczanego w mediach i sondażach Grzegorza Brauna zebrali ponad 125 tysięcy podpisów poparcia, podczas gdy nieustannie nagłaśniani w mediach i sondażach kandydaci lewicy nie zdołali zebrać wymaganej liczby podpisów.

Do serc Polaków, którzy już poparli kandydaturę Grzegorza Brauna, dotarliśmy dzięki bezpośrednim spotkaniom, niezależnym od polityków serwisom internetowym, a także portalom społecznościowym.

Wkraczamy w kolejny etap kampanii prezydenckiej. Dziś Państwowa Komisja Wyborcza potwierdziła, że Grzegorz Braun został oficjalnym kandydatem na urząd Prezydenta RP. W związku z tym, media i sondaże nie mogą już więcej udawać, że tego kandydata nie ma.

Apeluję do redakcji, dziennikarzy i wydawców o rzetelne informowanie Polaków na temat przebiegu kampanii. Opinia publiczna ma pełne prawo poznać program wyborczy Grzegorza Bruna – kandydata, którego nie popiera żadna struktura polityczna, a mimo to zdołał on już uzyskać poparcie tak wielu Polaków.

Na początek zachęcam Państwa do zapoznania się z oficjalną stroną internetową naszego kandydata: grzegorzbraun2015.pl.

Wiktor Węgrzyn

Przewodniczący Komitetu Wyborczego Grzegorza Brauna

Komandor Motocyklowych Rajdów Katyńskich

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.