Jesteś tutaj: Multimedia » Miscellanea » Dlaczego warto zrezygnować z publicznego systemu ochrony zdrowia? — dr Łukasz Jasiński, dr Mateusz Benedyk

Dlaczego warto zrezygnować z publicznego systemu ochrony zdrowia?

Instytut Misesa

Obecność pana dr. Łukasza Jasińskiego w „Ludzkim gadaniu” może zwiastować tylko jedno – porozmawiamy o ochronie zdrowia i ubezpieczeniach. Gość odcinka odniesie się do stanowiska pana Filipa Domańskiego, który na łamach magazynu „Menedżer zdrowia” w tekście pt. Dlaczego nie warto rezygnować z publicznego systemu ochrony zdrowia podjął polemikę z argumentami naukowca.

Panowie dr Mateusz Benedyk i dr Łukasz Jasiński omawiają kilku zagadnień: ograniczenia, z jakimi styka się konsument w publicznym systemie ochrony zdrowia, nieracjonalność wydatków w tym systemie, relacje między pacjentem i lekarzem w systemie prywatnym, najlepsze praktyki w ochronie zdrowia. Rozmawiają także o rynku ochrony zdrowia w Stanach Zjednoczonych.

Zapraszamy do zapoznania się z nagraniem:

Wersja audio

Nagranie wideo

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.