Jesteś tutaj: Multimedia » Muzyka » Spotkanie z artystami — Eklektik Session

Spotkanie z artystami

Eklektik Session

22 kwietnia 2013 r. wrocławscy miłośnicy dobrej muzyki spotkali się z artystami, którzy podjęli twórczą współpracę w ramach drugiej odsłony Eklektik Session. Wśród gwiazd tej edycji są również muzycy z Norwegii: pan Eivind Aarset (autor płyty Dream Logic) i pan Jan Bang, jak zawsze więc na spotkaniu w salonie sieci Empik nie mogło zabraknąć przedstawiciela Portalu Legitymistycznego, który kultywuje tradycje przyjaźni polsko-norweskiej.

Nie można jednak pominąć innych twórców, którzy przybyli do Polski ze Szwajcarii i z Austrii, a także tych, którzy reprezentują scenę wrocławską. Na Eklektik Session w kwietniowy wieczór złoży się kilka odrębnych wydarzeń (o szczegółach przeczytać można na stronie organizatora), będzie to również dzień oficjalnej premiery debiutanckiego albumu tria HANG EM HIGH. Już teraz możemy napisać, że jest to ciekawy, godny uważnego wysłuchania materiał. Chyba nie będziemy dalecy od prawdy, jeżeli posłużymy się opisem, iż muzycy znaleźli się w miejscu, gdzie jazz spotyka doom.

Zapraszamy do zapoznania się z nagraniem:

Wersja audio

Nagranie wideo

Spotkanie z artystami, Eklektik Session (fot. Adrian Nikiel)

Spotkanie z artystami, Eklektik Session (fot. Adrian Nikiel)

Spotkanie z artystami, Eklektik Session (fot. Adrian Nikiel)

Spotkanie z artystami, Eklektik Session: Bond, Eivind Aarset, Jan Bang (fot. Adrian Nikiel)

zdjęcia: Adrian Nikiel

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.