Jesteś tutaj: Multimedia » Prelekcje » Spotkanie z przedstawicielami Fundacji Orla Straż — Akademia Patriotów

Spotkanie z przedstawicielami Fundacji Orla Straż

Akademia Patriotów

Pomoc ofiarom wojny na Bliskim Wschodzie można nieść poza państwową biurokracją, bez błysku fleszy i „lansu na grobach”. Fundacja Orla Straż za środki zebrane od polskich darczyńców ratuje najuboższych mieszkańców Iraku – zwłaszcza tych, którzy osobiście doświadczyli potwornej przemocy ze strony terrorystów, a mimo to nie otrzymują wsparcia od powołanych do niesienia pomocy instytucyj. Twórcy fundacji pomagają bez zbędnych pośredników i kosztów, najpierw pytając, jakie potrzeby muszą być zaspokojone, aby odbudowa leżących w gruzach terenów była w ogóle możliwa.

Na zaproszenie Akademii Patriotów (założonej przez pana Zbigniewa Jarząbka, lidera Kongresu Nowej Prawicy na Dolnym Śląsku oraz członka Organizacji Monarchistów Polskich) we Wrocławiu gościli przedstawiciele Orlej Straży: pan komandor podporucznik rez. Bartosz Rutkowski i pan Dawid Czyż. Spotkanie w sali konferencyjnej Civitas Christiana odbyło się 28 października 2017 roku.

Zapraszamy do zapoznania się z nagraniem:

Wersja audio

Nagranie wideo

Dawid Czyż, kmdr ppor. rez. Bartosz Rutkowski, Zbigniew Jarząbek

Dawid Czyż, kmdr ppor. rez. Bartosz Rutkowski, Zbigniew Jarząbek

Dawid Czyż, kmdr ppor. rez. Bartosz Rutkowski

Dawid Czyż, kmdr ppor. rez. Bartosz Rutkowski

zdjęcia: Adrian Nikiel

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.