Jesteś tutaj: Multimedia » Miscellanea » Druga rozmowa z Grzegorzem Braunem o monarchii prawowitej

Druga rozmowa z Grzegorzem Braunem o monarchii prawowitej

Portal Legitymistyczny

Jesteśmy świadkami kolejnej już medialnej nagonki na pana Grzegorza Brauna, reżysera, publicystę, sympatyka Organizacji Monarchistów Polskich, którego publiczne wystąpienia kształtują opozycję antysystemową. Nie dziwimy się, że od kilku dni ostatnie wypowiedzi p. Brauna na temat niezbędnych zmian (ustrojowych i dotyczących życia społecznego) w Polsce są deprecjonowane na łamach i stronie internetowej „Gazety Wyborczej” – byłoby raczej dziwne, gdyby do takich ataków ze strony mediów masowego rażenia nie dochodziło. Głos zabrał nawet jeden z czołowych polskich modernistów, który bluźnierczo powołał się na Ewangelię.

Publicyści „Gazety Wyborczej” nie wiedzieli jednak, że jeszcze ostrzejsze stanowisko reżyser zajął w dwóch wywiadach udzielonych w marcu 2013 r. Portalowi Legitymistycznemu. Głos artysty, człowieka nieuwikłanego w układy partyjne i towarzyskie, zasługuje na szczególną uwagę.

Zapraszamy do zapoznania się z nagraniem:

Wersja audio

Nagranie wideo

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.