Jesteś tutaj: Multimedia » Prelekcje » Gender jako ideologia destrukcji — głos z Niemiec — Maciej von Gersdorff

Gender jako ideologia destrukcji — głos z Niemiec

Klub „Polonia Christiana”

Nie tylko w Polsce ludzie Prawicy zmagają się z zagrożeniami wynikającymi z ideologii gender. Dramatyczna walka z kolejnymi próbami wprowadzenia do programów szkolnych projektów edukacyjnych oraz lekcji służących deprawowaniu dzieci trwa w południowo-zachodniej części Niemiec. Po raz kolejny okazuje się, że demoralizacja jest fundamentem demokratycznego społeczeństwa – nowa fala rewolucji obyczajowej ma wyplenić takie „reakcyjne przeżytki”, jak np. naturalny sprzeciw wobec sodomii. Przyparci do muru rodzice wyszli na ulice Stuttgartu, stolicy Królestwa Wirtembergii (od 1918 r. pozostającego pod demokratyczną okupacją i obecnie wcielonego do landu Badenia-Wirtembergia), gdzie odpowiedzią na żądania, aby rewolucjoniści pozostawili dzieci w spokoju, była bezpośrednia agresja ze strony promotorów dewiacyj.

Uczestnikiem tych wydarzeń był gość na spotkaniu wrocławskiego Klubu „Polonia Christiana” (8 maja 2014 r.), pan Maciej von Gersdorff, reprezentant społecznej inicjatywy „Dzieci w niebezpieczeństwie” („Kinder in Gefahr”) i autor xiążki Rewolucja seksualna zagraża dzieciom.

Zapraszamy do zapoznania się z nagraniem:

Wersja audio

Nagranie wideo

PMK Design
© Organizacja Monarchistów Polskich 1989–2024 · Zdjęcie polskich insygniów koronacyjnych pochodzi z serwisu replikiregaliowpl.com.